Koleżanki i Koledzy,

Zapraszam w dniu 18 czerwca 2022 roku (sobota), na tradycyjne coroczne spotkanie członków i sympatyków Południowo-Wielkopolskiego Oddziału Terenowego Nr 27, które podobnie jak w roku poprzednim, odbędzie się w Szkółce Leśnej Nadleśnictwa Jarocin, ul. Poznańska 34 w Jarocinie. Organizatorzy zapraszają już od godzin wczesno - popołudniowych (około 14...).  
Ponieważ niebawem mija połowa kadencji obecnego Zarządu naszego OT, podczas spotkania na godz. 15.15 zaplanowano Walne Zebranie Sprawozdawcze – zaproszenie wraz z porządkiem obrad przesyłam w załączniku.
W imieniu Zarządu bardzo dziękuję Kolegom z Jarocina za podjęcie się po raz kolejny organizacji naszego spotkania.

 
P.S. Uzupełniłem najważniejsze dane w bazie OSEC, niestety nadal nie udało mi się ustalić adresów email do następujących Kolegów: 
SP3BOL, SP3CZB, SP3INW, SP3JSD, SP3NND, SP3NNS. 
Jeżeli ktoś ma kontakt email do wymienionych, to proszę o informację.
---------
Pozdrawiam - Sławek SQ3OOK
Załączniki:
Pobierz plik (WZS-2022-ZAPROSZENIE.pdf)WZS-2022-ZAPROSZENIE.pdf[ ]93 kB

Dyplomy

Akcja „Zniszczenie Kalisza 1914” - dyplomy

Wyniki akcji i dyplomy do pobrania

AkcjaKalisz1914

Liga Obrony Kraju

LigaObronyKraju

Polski Związek Krótkofalowców

logo kalisz

Kalisz

logo kalisz

Akademia Kaliska

Akademia Kaliska 350x350 1

OT 27 Oddział Terenowy PZK

OT27 pzk