plakat_ARDF_www

W ramach  próby zainteresowania młodzieży i środowisk szkolnych krótkofalarstwem, zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie akademii OT27 poświecone w całości radioorientacji sportowej (ARDF). Szkolenie organizowane jest przez Kaliski Klub Krótkofalowców SP3KQV oraz ZG LOK. Spotkanie odbędzie się w sobotę 18 marca 2017r. na terenie Kampusu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Kaliszu, ul. Poznańska 201-203 o godzinie 11.00 i potrwa do godziny 16.00.
    W ramach spotkania planujemy szkolenie teoretyczne i praktyczne. Podstawowe informacje na temat łowów na lisa w formie teoretycznej oraz zajecia terenowe przedstawią specjalnie zaproszeni Koledzy: Zbyszek SP2JNK i Mirek SQ2LKM.
W trakcie spotkania przewidziany jest poczęstunek.
Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie przybycia emailowo lub telefonicznie w terminie do 12.03.2015 godz. 1900.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Bogdan SP3LD