Witam serdecznie
                   Po przerwie  zapraszam wszystkich radioamatorów i krótkofalowców na  spotkanie Akademii OT 27 PZK , tym razem spotkanie ludzi dobrej woli organizowane przez Kaliski Klub Krótkofalowców SP3KQV w dniu 14 października(piątek) 2022r na terenie   Klubu  Jeździeckiego Wolica o godz.17.oo.  Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie przybycia emailowo lub telefonicznie w terminie do 05.10.2022   godz. 22.00. Impreza jest składkowa (ok. 70 zł / od osoby) w cenie obiad oraz wynajęcie  pomieszczenia. W razie pytań  proszę o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel.608829294.

                                Akademia organizowana jest przez Kaliski Klub Krótkofalowców SP3KQV  przy wsparciu Zarządu OT 27 PZK. Akademia OT-27 to forma spotkań, która pozwala na bezpośrednie kontakty młodych i starych, bardziej doświadczonych krótkofalowców, w celu podniesienia poziomu wiedzy na temat różnych form krótkofalarstwa.

W programie spotkania zaplanowane są trzy prezentacje:
1. Wykorzystanie sond meteorologicznych w praktyce radioamatorskiej – Dorota SQ3TGY
2. Krajowe zawody krótkofalarskie – dobre praktyki – Janek SP3CYY
3. Wyprawa kamperem, z radiem po Norwegii – Przemek SP7VC

                             Koncepcja akademii OT-27 polega organizacji spotkania na których będą się odbywały cykliczne prezentacje z zakresu łączności amatorskich w szerokim spektrum częstotliwości od HF do VHF oraz w zakresie doskonalenia umiejętności operatorskich w contestach i łącznościach DX.

VY 73
Bogdan SP3LD
w imieniu SP3KQV


Dyplomy

Akcja „Zniszczenie Kalisza 1914” - dyplomy

Wyniki akcji i dyplomy do pobrania

AkcjaKalisz1914

Liga Obrony Kraju

LigaObronyKraju

Polski Związek Krótkofalowców

logo kalisz

Kalisz

logo kalisz

Akademia Kaliska

Akademia Kaliska 350x350 1

OT 27 Oddział Terenowy PZK

OT27 pzk