Szanowne Koleżanki i Koledzy,

Podczas ostatniego spotkania Zarządu OT-27 PZK w składzie poszerzonym o przedstawicieli klubów z naszego oddziału dyskutowaliśmy nad opracowaniem i wydaniem monografii naszego oddziału. Projekt zyskał wstępną akceptację zgromadzonych osób i Zarządu. W związku z tym zwracam się z prośbą do naszych klubów, ale też do wszystkich Was o nadsyłanie materiałów dokumentujących historię krótkofalarstwa w naszym regionie, szczególnie w okresie istnienia OT-27. Proszę o nadsyłanie wspomnień, opracowań, dokumentów i zdjęć. Ze zrozumiałych względów nie zawsze będzie możliwe udostępnienie oryginałów, zwłaszcza zdjęć, ale też innych wartościowych pamiątek. Proszę więc o przysłanie ich skanów lub fotografii. Skany powinny mieć rozdzielczość 300dpi, a fotografie minimum 1200x1600 pikseli - chodzi o to, aby materiały te nadawały się do druku. Jeżeli ktoś ma jakieś materiały i chciałby je udostępnić, a nie ma możliwości zeskanowania ich, to proszę o kontakt - pomogę. Chcemy, aby w opracowaniu znalazły sie informacje o działających teraz i w przeszłości klubach w naszym OT. Są też wśród nas osoby które mają różne osiągnięcia w naszym hobby - nie powinno zabraknąć informacji o nich.
Koordynatorem projektu jest Bogdan Szkudlarek SP3LD. Jeżeli macie jakieś pomysły związane z przygotowaniem tej monografii, proszę o kontakt z Bogdanem.
Korzystając z okazji informuję, że w związku z upływającą kadencją, Zarząd OT-27 podjął uchwałę o zwołaniu Walnego Zebrania Sprawozdawczo Wyborczego. Zebranie odbędzie się 22 marca 2020 roku w Ostrowie Wielkopolskim, w auli Zespołu Szkół Technicznych przy ul. Poznańskiej 43. początek godz. 10.00 w pierwszym terminie oraz o 10:15 w drugim terminie. Szczegóły prześlę wkrótce.

---------
Pozdrawiam - Sławek SQ3OOK
Prezes OT-27 PZK
Koordynator PZK ds. ARISS
ARISS SSTV Award Manager

Dyplomy

Akcja „Zniszczenie Kalisza 1914” - dyplomy

Wyniki akcji i dyplomy do pobrania

AkcjaKalisz1914

logo kalisz

logo kalisz

logo kalisz

PWSZ Kalisz