Witam

Przesyłam krótką informacje na temat kolejnego spotkania akademii OT27 organizowanej przez Kaliski Klub Krótkofalowców SP3KQV,

Spotkanie odbędzie się w piątek 06 grudnia 2019r. na terenie Klubu Jeździeckiego Wolica .o godzinie 17.00.

W ramach spotkania przewidujemy 3 prezentacje na temat różnych aspektów krótkofalarstwa.Tematy prezentacji zostaną podane na stronie OT27 PZK, po uzgodnieniu z prelegentami.

 Koncepcja akademii OT27 polega na organizacji spotkań, na których będą się odbywały prezentacje z zakresu łączności amatorskich w szerokim spektrum częstotliwości od HF do SHF oraz w zakresie doskonalenia umiejętności operatorskich w contestach i łącznościach DX. Taka forma spotkań pozwala na podniesienie poziomu wiedzy z zakresu krótkofalarstwa.

     W trakcie spotkania przewidziany jest posiłek oraz kawa, herbata i ciasto. Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie przybycia emaliowo lub telefonicznie w terminie do 01.12.2019r. godz. 21.oo. Impreza jest składkowa ( 35zł / od osoby – koszt wynajęcia sali oraz konsumpcji).


            W razie pytań  proszę o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 608829294.

VY 73
Bogdan SP3LD
w imieniu SP3KQV


Dyplomy

Akcja „Zniszczenie Kalisza 1914” - dyplomy

Wyniki akcji i dyplomy do pobrania

AkcjaKalisz1914

logo kalisz

logo kalisz

logo kalisz

PWSZ Kalisz