Aktualizacja

Galeria zdjęć ze wspaniałego spotkania w Jarocinie

 

Koleżanki i Koledzy,

Na dzień 19 czerwca 2021 r. zapraszamy wzorem lat poprzednich na spotkanie członków, sympatyków i przyjaciół OT-27 PZK. W ubiegłym roku sytuacja epidemiologiczna nie pozwoliła nam na spotkanie, ale obecnie wydaje się to być możliwe i bezpieczne oraz co ważne, zgodne z zaleceniami sanitarnymi.

Spotkanie organizują Koledzy z klubu SP3PJA w Jarocinie, którym Zarząd OT-27 PZK bardzo dziękuję za dotychczasowe zaangażowanie w organizację naszych spotkań. Impreza jest organizowana z naszych składek członkowskich i dlatego, aby zoptymalizować koszty tego spotkania, bardzo proszę, aby wszyscy którzy zamierzają przybyć do Jarocina, wcześniej zadeklarowali swój udział, kontaktując się z Waldkiem SP3TYI lub do mnie. Jeżeli zamierzacie zabrać kogoś ze sobą to zgłaszając się podajcie ile osób. Bardzo mile widziani goście nie będący krótkofalowcami. Oczywiście jeżeli ktoś zdecyduje się na przyjazd w ostatniej chwili, bez uprzedniego zgłoszenia, miejsce dla niego z pewnością będzie oczekiwać.

Na miejscu będzie pracować radiostacja oraz będziemy mogli podziwiać postęp prac Kolegi Roberta SP3VLZ nad modelem ORP „Błyskawica”, który mogliśmy podziwiać dwa lata temu. Przewidziane jest ciasto, kawa, herbata i napoje. Będzie także ciepły posiłek. Dokonamy podsumowania współzawodnictwa klubów naszego OT za rok 2020 r. Odbędzie się też zebranie zarządu na którym omówimy bieżące sprawy, m. in. egzaminy na świadectwo radiooperatora, a także sprawę archiwizacji dokumentów i pamiątek klubów oraz krótkofalowców z naszego regionu. Z pewnością podzieli się z nami informacjami na temat bieżących działań ZG PZK nasz przedstawiciel Sławek SP3OKS. Możliwe, że gościł będzie u nas przedstawiciel Prezydium ZG – będzie więc okazja do dyskusji o naszej organizacji.

Adres spotkania: Szkółka Leśna Jarocin ul. Poznańska 34 (za stacją Stacji paliw " Orlen"). Spotkanie od godziny 15.00

Organizatorzy:

Waldek, SP3TYI

Janusz, SP3IAS

Za Zarząd OT-27 PZK

Prezes - Sławek SQ3OOK


Dyplomy

Akcja „Zniszczenie Kalisza 1914” - dyplomy

Wyniki akcji i dyplomy do pobrania

AkcjaKalisz1914

Liga Obrony Kraju

LigaObronyKraju

Polski Związek Krótkofalowców

logo kalisz

Kalisz

logo kalisz

Akademia Kaliska

Akademia Kaliska 350x350 1

OT 27 Oddział Terenowy PZK

OT27 pzk